کار امروز را به فردا بسپار

خرید و فروش برند

خرید و فروش برند

خرید و فروش برند  از موارد مهمی است  که به ترقی کسب وکار  شما بسیار کمک می کند. یکی از اصول پیشرفت هر تجارتی انتخاب نام تجاری مناسب است. زیرا با داشتن علامت تجاری مناسب و مناسب برای شرکتتان می توانید با خیال راحت برای تبلیغات و بازریابی فعالیت خود هزینه نمایید.

خرید و فروش برند

اما بسیار پیش می آید که افراد به دلیل سختی این کار و نداشتن اطلاعات کافی، از ثبت نام تجاری منصرف شوند. زیرا ثبت نام تجاری یکی از مهم ترین امورات اداری و ثبتی است که مراحل پیچیده و وقت گیری دارد. به همین دلیل شرکت های مختلفی به صورت حضوری و آنلاین برندهای از پیش ثبت شده را برای راحتی شما به فروش می رسانند.

فروش برند

امروزه بسیاری از افراد نام های تجاری ای را به ثبت رسانده اند که از آن ها استفاده نمی کنند یا فعالیت آن ها لغو شده است و نسبت به فروش آن ها اقدام می کنند. چنان که با مراجعه به شرکت ها و سایت های خرید و فروش برند همچون ثبت ۳ امکان فروش این نام های تجاری فراهم شده است. به طوری که شما نیز اگر نام تجاری به خصوصی را به ثبت رسانده اید، می توانید در همین صفحه آن را به فروش برسانید. به این شکل به راحتی و در کوتاه ترین زمان نام تجاری شما به فروش می رسد. ضمن اینکه بهترین سود را دریافت خواهید کرد و دیگر نگران پیداکردن خریدار نخواهید بود.

خرید برند

علاوه بر آنچه گفته شد جالب است بدانید در این شرکت ها امکان خرید نام های تجاری از پیش ثبت شده نیز وجود دارد. چنان که اگر اطلاعات و فرصت کافی را برای ثبت نام تجاری ندارید، بهترین راه خرید این نام های تجاری ثبت شده است. زیرا در این صورت دیگر مراحلی مانند طراحی نام تجاری براساس قوانین، بررسی تکراری نبودن، رفت و آمد به اداره ثبت مالکیت معنوی، پرداخت هزینه های ثبت به اداره مالکیت معنوی وغیره را طی نخواهید کرد. بنابراین تنها کافی است که به شرکت ها و سایت های خرید و فروش برند مراجعه کنید و نام تجاری مورد نیاز را بخرید. به این شکل نه تنها زمان بسیار کمی را برای تهیه نام تجاری صرف می کنید بلکه مجبور به پرداخت هزینه های ثبت نخواهید بود و تنها نسبت به انتقال مالکیت نام تجاری اقدام می کنید. البته در زمان خرید نام تجاری باید به نکات بسیاری توجه داشته باشید که در زمان استفاده از آن با مشکل مواجه نشوید.  

از جمله این نکات باید به موارد زیر اشاره شود:

  • برندی را بخرید که با تولیدات و محصولات شما تناسب داشته باشد؛
  • نام تجاری ای قابل خرید است که زمان تمدید آن تمام نشده باشد و بتوانید از آن استفاده کنید؛
  • بهترین کار در زمان خرید نام تجاری این است که برندی را که در چندین کشور به ثبت رسیده است را بخرید؛
  • دقت کنید برندی که می خرید مشتریان شما را گمراه نکند؛
  • توجه داشته باشید نام تجاری مورد نظرتان به اندازه ای جذاب و آسان باشد که در ذهن مشتریان بماند؛
  • و بسیاری موارد دیگر.

در این رابطه جالب است بدانید امروزه سایت های خرید و فروش برند نسبت به شرکت های حضوری مشتریان بیشتری از سراسر کشور دارند. به همین دلیل امکان خرید یا فروش نام تجاری در این سایت ها بهتر فراهم شده است و طی چند دقیقه نام تجاری مورد نظر خود را به فروش می رسانید یا می خرید. در این راستا باید بدانید شرکت ثبت ۳ یکی از همین سایت ها است که بهترین نام های تجاری غیرتکراری و معتبر را با ارزان ترین قیمت به فروش می رسان و در عین حال نام تجاری شما را با بهترین قیمت می خرد. برای استفاده از خدمات این مرکز تنها کافی است که با شماره های موجود تماس برقرار کنید و با دریافت مشاوره به خرید و فروش برند بپردازید.  

برند
برند چل چشمه

قیمت پایه ( تومان ) : تماس بگیرید
سال ثبت :۱۳۹۰
طبقه :۲۹
زمینه : خشکبار

گردانه طلایی
برند گردانه طلایی

قیمت پایه ( تومان ) : تماس بگیرید
سال ثبت :۱۳۹۰
طبقه :35،30
زمینه : نان،شیرینی ، کلوچه و خرید و فروش

حلوا مکارم اردکان
برند حلوا مکارم اردکان

قیمت پایه ( تومان ) : تماس بگیرید
سال ثبت :۱۳۹۰
طبقه :،29،31،30
زمینه : روغن،ارده ،حلوا،تبلیغات و بسته بندی

فلورانس
برند فلورانس

قیمت پایه ( تومان ) : تماس بگیرید
سال ثبت :۱۳۹۰
طبقه :۲۹،9،11،25
زمینه :دستگاه بخش،ضبط صوت،صادرات،تحویل کالا و تاسیسات بهداشتی

رقیه
برند رقیه

قیمت پایه ( تومان ) : تماس بگیرید
سال ثبت :۱۳۹6
طبقه :29،31،35،30
زمینه : آجیل و خشکبار ، زعفران و حبوبات،بسته بندی کالا و تبلیغات

برند بالریت
برند بالریت

قیمت پایه ( تومان ) : تماس بگیرید
سال ثبت :۱۳۹6
طبقه :11،7،8
زمینه : قاشق و چنگال، قهوه جوش، مخلوط کن و ماکروویو